مراقبه چیست

مراقبه چیست

در این مطلب می خواهیم ابتدا شما را با تعریف و فواید مراقبه آشنا کنیم.

ابتدا باید به این پرسش پاسخ داد که  اصلا مراقبه چیست و چطور می تواند باعث آرامش جسمی و روحی شما ‌شود؟

مراقبه چیست ؟

مراقبه یا مدیتیشن در واقع انجام یکسری رفتارها برای رسیدن به آرامش و رهایی عضلات ، افزایش تمرکز و به طور کلی آرامش و تعادل روانی و جسمی است.

با مراقبه ما به راحتی کنترل ذهن و احساسات خود را به دست می گیریم و بهتر درونمان را کشف میکنیم.

این تکنیک راهی بسیار موثر در تهیه تصویری واقعی از وضعیت روحی و روانیمان است و به ما آرامش عمیق و ماندگاری می دهد.

با مراقبه به مرور زمان شخصیتمان بسیار آرام و مهربان خواهد شد و ما از بسیاری از تنش ها و ناراحتی ها به طور کاملا ناخودآگاه دور می شویم.

با مراقبه و مدیتیشن می توانیم ارتباط قوی تری با خداوند داشته باشیم چون هر گاه که ما به آرامش می رسیم در واقع به خداوند نزدیک شده ایم و در مداری قرار می گیریم که اتفاقات و شرایط زندگیمان بهتر از قبل خواهد بود.

اهمیت مراقبه

بسیاری از افراد اهمیت آرام سازی ذهنی شان را فراموش کرده اند و هر لحظه باری از انرژی های منفی و تنش ها و سفتی عضلاتشان را به دوش می کشند.

آنها بسیار کمتر از زندگی شان لذت می برند و معمولا حتی پس از شادی و نشاط زیادشان هم کمی احساس  سردرد و حال بد می کنند.

همچنین بخوانید :
راه های تقویت روابط اجتماعی

اما ما در سابلیمیران به کمک ضمیر ناخودآگاه شما پیام های پنهانی را آماده کرده ایم که مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه شما گشته و به این ضمیر که مرکز مدیریتی جسم و روان ماست دستور آرام سازی و رهایی عضلات و داشتن احساسی خوب را می دهند.

محصول مراقبه و مدیتیشن ، مختص مراقبه و مدیتیشن فوق العاده است و مدیتیشن و مراقبه ما را بسیار راحت تر و شیرین تر و مدت زمان مراقبه را هم به شدت کاهش می دهد چرا که شما از ناخودآگاهتان در آرام سازی استفاده می کنید و همیشه ناخودآگاه از خودآگاه قوی تر است. برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید به صفحه مراقبه و آرامش  مراجعه کنید.

اما عده دیگری هم هستند که فعلا در سطح پایین تری از آرامش و قرار روانی هستند.

افرادی که به هر دلیلی دچار استرس و یا اضطراب و افسردگی شده اند این افراد نیاز بیشتری به این دارند که ابتدا آن استرس و فشار درونی و یا ناراحتی ها از بین برود و سپس آرامش عمیق و لذت بخش مراقبه و مدیتیشن را تجربه کنند.توصیه ما به این افراد ابتدا استفاده از آرام کننده بسیار قوی و طبیعی ماست . این افراد می توانند به کمک محصول درمان استرس به آرام سازی درونی و طبیعی خودشان بدون نیاز به داروها اقدام کنند.

امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است [ratings]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید :
اعتماد به نفس چیست؟