قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها

قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها

قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها

شاید برای شما جالب باشد بدانید که بین مغز، ذهن و سیستم عصبی بدن یک رابطه فوق العاده پیچیده وجود دارد. پیت ساندرز کسی است که  بر روی مسائل روحی تحقیق می کند و اعتقاد دارد که قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها و مهارت های روحی حقیقی هستند. ساندرز برای پی بردن بهتر و بیشتر به این مسئله بر روی علوم مغزی و شیمی پزشکی مطالعاتی انجام می دهد.

بدانید که شما قدرت های روحی دارید!

دکتر جروم لتوین متخصص اعصاب، کسی بود که ساندرز را تشویق کرد که مطالعه و تحقیق بر روی قدرت های روحی را شروع کند. دکتر لتوین در کلاس های خود می گفت که در این جا نمی خواهیم در رابطه با چیزهایی که در رابطه با اعصاب می دانیم آموزش هایی ارائه دهیم. زیرا در این حالت با دو جلسه می توان به همه مطالب پی برد، اما در این کلاس قصد داریم در رابطه با چیزهایی که از اعصاب نمی دانیم بحث کنیم!

همین کلاس ها و تشویق های دکتر لتوین بود که مسیر زندگی ساندرز را تغییر داد. ساندرز مطالعه بر روی ادراک فوق حسی را آغاز کرد و البته به نتایج مهمی هم دست پیدا کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با قسمتی از کتاب ساندرز با عنوان شما قدرت های روحی دارید! مطالبی را ارائه دهیم و توضیحاتی در رابطه با قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها بیان کنیم.

آگاهی بیشتر امنیت بیشتر را به دنبال دارد

هر چه تمرکز شما بر روی قدرت های روحی افزایش پیدا کند، کنترل شما بر این نواحی هم بیشتر خواهد شد. گاهی تمرکز شما به حدی افزایش پیدا می کند که دیگر حواس فیزیکی را درک نمی کنید. توجه داشته باشید که با تمرین مستمر می توانید به این سطح برسید. گاهی ممکن است مهارت شما به حدی افزایش پیدا کرده باشد که کنترل روشن یا خاموش کردن آن در دست خودتان است.

قدرت های روحی هم مانند دیگر حس های فیزیکی با توجه به عوامل مختلفی واکنش نشان می دهند. اجازه دهید برای توضیح بیشتر آن را با یک مثال شرح دهیم. در بدن حس شنوایی و بویایی وجود دارد که با برخی ارتعاشات واکنش نشان می دهند. گیرنده هایی که در گوش برای شنیدن وجود دارد با ارتعاشات صدا تحریک می شود. گیرنده هایی هم که برای بویایی به کار می روند، با نزدیک شدن بویی خاص به ارتعاش در می آیند و به آن واکنش نشان می دهند. حس های روحی هم دقیقا به همین شکل عمل می کنند و با فرمی خاص واکنش نشان می دهند.

قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها

 

گاهی ممکن است مهارت شما به حدی افزایش پیدا کرده باشد که کنترل روشن یا خاموش کردن آن در دست خودتان است

قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها نامرئی هستند

قدرت های روحی دیده نمی شوند، اما دیده نشدن آن سبب نمی شود که به وجود این قدرت شک کنیم. لازم به ذکر است که دانستن نحوه عملکرد نیروی الکتریسیته هم در سال های اخیر مشخص شد، اما استفاده از این نیرو سالیان درازی است که قدمت دارد. توجه داشته باشید .

که در حال حاضر هم تعداد بسیاری از آدم ها با وجود این که از نیروی الکتریسیته در زندگی روزانه استفاده می کنند، اما باز هم نحوه عملکرد آن را نمی دانند. به نظر شما چند درصد از کسانی که تلویزیون می بینند به این موضوع فکر می کنند که چگونه الکترون ها در درون سیم حرکت می کنند و باعث ایجاد تصویر بر روی صفحه تلویزیون می شود؟

*

طبیعی است که درصد بسیار کمی از مردم در رابطه با موضوع حرکت الکترون ها و علت نیروی الکتریسیته فکر می کنند، ولی همه از آن استفاده می کنند. در رابطه با قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها هم دقیقا همین موضوع صادق است. هیچ یک از ما نیروهای روحی را نمی بینیم (مانند الکترون های موجود در سیم) اما این دلیل نمی شود که نتوان از این نیرو استفاده کرد.

حواس روحی خود را تقویت کنید. با تقویت این حواس می توانید هر ارتعاشی که به سمت شما می آید را جذب کنید و مشکلی در این موضوع نداشته باشید. لازم به ذکر است که دانشمندان و محققان هنوز نتوانسته اند که عملکرد دقیق مغز و ذهن را به درستی متوجه شوند، زیرا فراتر و پیچیده تر از آن چیزی است که می توان تصور کرد. در رابطه با عملکرد بخش ناشناخته مغز از واژه ذهن استفاده می کنیم که بدانیم با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

برای آن که به وجود قدرت های روحی پی ببریم می توان از انرژی های موجود در جهان بهره برد. هر چیزی که در اطراف ما وجود دارد، از ساختمان ها گرفته تا طبیعت و… همه انرژی و ارتعاشاتی دارند که می توان با آن ها به قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها پی برد. هیپنوتیزم در این راه می تواند کمک بسیار بزرگی به افراد کند. از هیپنوتیزم در بسیاری از موارد مانند ترک اعتیاد و بی هوشی در زمان عمل های جراحی استفاده می شود.

قدرت های روحی و معنوی برای درک انرژی ها

 

هیچ یک از ما نیروهای روحی را نمی بینیم (مانند الکترون های موجود در سیم) اما این دلیل نمی شود که نتوان از این نیرو استفاده کرد

مطلب پایانی

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که دانشمندان عملکرد مغز را به طور کامل نمی دانند در این جا لازم است بگوییم که فقط عملکرد 10% از مغز کاملا شناخته شده است. در دنیای حاضر دانشمندان جوابی برای بسیاری از موارد هنوز پیدا نکرده اند. به عنوان مثال وجود ذراتی به نام تاخیون، همه آن چه که در ده بعد وجود دارد.

زمانی که آهسته سفر می کنیم چرا سرعت حرکت زمان کم است و وجود دریایی از انرژی ها که در درون آن زندگی می کنیم تعدادی از مواردی است که گذشته های نه چندان دور هیچ علمی در رابطه با آن ها وجود نداشت، اما در حال حاضر به طور کامل شناخته شده هستند.

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on email
ایمیل

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]

4.2/5 - (9 {امتیازها})
4 پاسخ
 1. الهه گفته:

  در واقع تمام اتفاقات پیرامون ما حتی همین پیامی که من درحال تایپ کردن آن هستم را ذهن من انجام می‌دهد و چیزی خارج از ذهن وجود ندارد تنها تفاوت در این است که ذهن من انجام کاری را به چه صورت باور دارد اگر باور دارد که بوسیله سرانگشت هایم می‌توانم نظرم را با شما درمیان بگذارم قطعا اتفاق خواهد افتاد و اگر باور داشته باشم حتی بدون انجام این کار و تنها با تمرکز و‌ایجاد تله پاتی می‌توانم با شما ارتباط برقرار کنم هم اتفاق خواهد افتاد تفاوت تنها در چیزی ست که ذهن من آن را باور کرده و این تنها کاریست که ما باید انجام دهیم یعنی بالابردن قدرت ذهن برای پذیرش باور های بزرگ و متعالی

  پیروز و موفق باشید

  پاسخ
  • سابلیمیران گفته:

   یک دنیا تشکر بابت صحبت های زیباتون و توضیحات موثرتون در پناه خداوند باشید 🙏💙

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *