بینی گوشتی چیست

قبل از صحبت درخصوص جراحی بینی گوشتی لازم است بدانیم بینی گوشتی چیست . بینی هایی که گوشتی هستند معمولا پوستی ضخیم، غدد سبابه فراوان با غضروف های نازک یا ضعیف دارند. در بینی گوشتی اغلب نوک بینی به سمت پایین است و باله های بینی باز و بصورت ضخیم اند. این شکل بینی بیشتر در مردان وجود دارد و علت آن هورمونهای مردانه و پوست چرب در مردان است.

جراحی بینی گوشتی

در زمان های گدشته جراحان توانایی زیادی برای اصلاح بینی گوشتی نداشتند و نمی توانستند کار زیادی را در این مورد انجام دهند و تنها توانایی بریدن و جدا کردن بخش عمده ای از غضروفها را داشتند. همانگونه که در بالا ذکر شد بینی های گوشتی غضروفهای ضعیف و باریکی دارند هنگامی که جراح این غضروفها را برش میداد آنها بسیار باریک می شدند و همچنین باعث کوچکتر شدن بینی و زیباتر شدن آن برای مدت زمانی کوتاه میشد. اما بعد از جراحی و با گذشت زمان ضعف غضروفها منجربه فرورفتگی و ایجاد اسکار در پوست به دلیل خالی بودن فضای زیرین آن میشده است. در اغلب موارد بیماران احساس میکنند که با برداشت پوست میتوان مانع از بوجود آمدن اسکار شد، اما بریدن و برداشتن پوست باعث بروز مشکلات بیشتری میشود و هیچوقت توصیه نمیشود.

اما امروزه جراحان با تقویت غضروفهای بینی و تغییر شکل غضروفها از افتادگیهای بعد از جراحی در بینی های گوشتی جلوگیری میکنند. یعنی جراح بعضی از غضروفهای بینی را جدا میکند و در بخشهای مورد نیاز دوباره از آنها استفاده میکند. درنتیجه امکان زیباسازی در بنیی های گوشتی با این روش امکان پذیز شده است.

بینی گوشتی چیست

بینی گوشتی و استخوانی چه تفاوتی باهم دارند؟

همانگونه که ذکر شد بینی گوشتی پوستی ضخیم با غضروفهایی ضعیف و نازک دارد اما بینی استخوانی دارای پوستی نازک یا معمولی و غضروفهای ضخیم تر است. جراحی زیبایی بینی بر روی بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی بهتر و راحتر است. بنابرین جراحی بینی های گوشتی مخصوصا برای افرادی که توقع بالایی از جراحی دارند معمولا رضایتبخش نیست چون بعد از جراحی، این بینی ها تغییر زیادی نمیکنند. ضمناً هزینه های جراحی در بینی های گوشتی به دلیل سختی و پیچیدگی عمل بالاتر از بینی های استخوانی است.

جراحی بینی های گوشتی چقدر موفقیت آمیز است؟

اغلب افرادی که می خواهند جراحی زیبایی بینی انجام دهند، بیشر این سوال را از جراح میپرسند که در جراحی آنها امکان موفقیت چند درصد است؟ و اغلب آنها تمایل دارند بشنوند که عمل آنها موفقیت آمیز خواهد بود. اما جراح زیبایی امکان موفقیت جراحی را با درصد اعلام میکند. اما این به چه معنی می تواند باشد؟ برای نمونه اگر جراح نتیجه عمل را 40 درصد موفقیت آمیز بداند، بدین معنی است که چهره بیمار بعد از جراحی زیبایی 40 درصد زیباتر خواهد شد.

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به کوچکتر شدن طبیعی بینی و تغییر گرایش بدن برای داشتن بینی خوش فرم و زیبا ” فایل پیام های پنهان زیبایی بینی “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر گرایش و حالات بدنی برای داشتن بینی کوچکتر به کمک ضمیر ناخودآگاه و تاثیر بر عملکردهای ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال بینی کوچک ، فایل تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید.

همچنین سابلیمینال بینی عروسکی هم برای این منظور کاملا مرتبط می باشد.

بینی گوشتی

بینی گوشتی چیست :: بهترین سن برای انجام جراحی بینی

سن حداکثر، برای انجام جراحی بینی به سلامت عمومی خود فرد بستگی دارد. اما در سنین بالای ۶۰ سال، ترمیم با تأخیر انجام میشود و احتمال بروز خیلی عوارض بیشتر است.

جراحی پلاستیک یا زیبایی بینی در سنین پایین میتواند روی رشد صورت تاثیرگذار باشد. اگر قبل از اتمام فرآیند رشد، غضروفهای بینی دستکاری شوند، ممکن است انجام عمل جراحی در رشد صورت تاثیر نامطلوبی بگذارد. چون بخشی از غضروفهای داخل بینی فرایند رشد صورت را فرماندهی و هدایت میکنند. به همین دلیل، جراحی بینی برای خانمهای کمتر از ۱۶ سال و آقایان کمتر از ۱۸ سال نباید انجام بگیرد.

برای جراحی زیبایی یا جراحی پلاستیک بینی توجه داشته باشید که محدودیت سنی وجود دارد. جراحی بینی را تنها زمانی میتوان انجام داد که فرد رشد بینی و صورتش کامل شده باشد. در سنین زیر ۱۵ و ۱۶ سال رشد بینی و صورت هنوز کامل نشده و به این علت، دستکاری بینی میتواند اثر منفی داشته باشد.

جراحی زیبایی برای چه کسانی موفقیت آمیز است؟

اگر بینی گوشتی دارید و مایل هستید جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید، باید با جراحان متخصص و با تجربه مشورت کنید و بعد جراح خود را انتخاب کنید. بهتر است از همه ی جوانب مانند عوارض جراحی، مراقبتهای بعد از جراحی، مدت زمان بهبودی یا مراحل جراحی خود آگاهی داشته باشید. یکی از سوالات تکرای که اکثر بیماران میپرسند این است که آیا بعد از جراحی بینی گوشتی، امکان دارد بینی به حالت قبلی برگردد یا نه؟

در جواب می توان گفت: امروزه تنها به علت تقویت غضروفی که در زیر پوست این بینی ها انجام میگیرد. برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی آنها خیلی کم است و شاید هرگز اتفاق نیفیتد.

در روزهای اول بعد از جراحی، تورم بینی و اندکی اختلال در تنفس، طبیعی است و همه ی این موارد بعد از برداشت گچ بینی رفع میشنود. اما تورم برای مدت زیادی باقی میماند که با استفاده از چسب بینی به مرور از بین میرود. تورم بعد از جراحی از موارد طبیعی در روند بهبود بینی است. جراحی بینی گوشتی خیلی پیچیده تر از سایر انواع بینی ها است. درنتیجه امکان داشتن تورم و کبودی بعد از جراحی بیشتر خواهد بود. معمولا از شش ماه تا یک سال طول می کشد تا تورم بینی بصورت کامل از بین برود.

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *