عدد ثروت و فراوانی

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال کد جذب ثروت روی لینک کد جذب ثروت کلیک کنید.

همچنین یکی دیگر از آلبوم هایی که طرفداران زیادی دارد و کارکرد مشابهی با آلبوم بالا دارد آلبوم جذب پول دائمی هست که برای مشاهده آن روی لینک کد جذب پول دائمی کلیک کنید.

عدد ثروت و فراوانی

با سلام در این مقاله می خواهیم در مورد عدد ثروت و فراوانی صحبت بکنیم.

عدد ثروت و فراوانی عددی هست که از لحاظ فرکانسی قدرت جذب ثروت را برای شما دارد.

استفاده از این عدد نه خرافات هست و نه جادوگری.

بلکه از لحاظ متافیزیکی این اعداد یک سری انرژی هایی دارند که تکرار و مداومت آنها می‌تواند اثرات وضعی  ایجاد بکنه که شما را در موقعیت ها و شرایط جذب ثروت قرار میده. افرادی  را جذب می کنید که شما را برای ثروتمند شدن یاری می کنند و ….

عدد ثروت و فراوانی معروف به کد جذب ثروت هست و عموما آن را به این نام می شناسند.

برای جذب ثروتهای فوق العاده یکی از بزرگترین کمکهایی که می توانید به خودتان بکنید استفاده از این کدهاست.

اما در مورد این عدد ها مجموعه سابلیمیران یک سابلیمینالی تهیه کرده که موجب افزایش تاثیرات و همچنین سرعت تاثیرات این عدد ها می شود. نام این آلبوم کد جذب ثروت هست. در صفحه ای که لینکش را برای شما قرار می دهم توضیحات بسیار کامل و مفصلی در این رابطه هست که.فارغ از اینکه بخواهید آلبوم مورد نظر را تهیه کنید یا خیر می توانید از آنها بهره ببرید.

همچنین در اواسط صفحه در قسمت جملات تاکیدی یا همان پیام های پنهان این آلبوم را ، جملاتی را که شامل اعداد کیهانی جذب ثروت هستند را نیز به رایگان دسترسی دارید و مشاهده خواهید کرد.

سوال : کاربرد عدد ثروت و فراوانی به تنهایی ( بدون سابلیمینال ) چه چیزهایی هست ؟

کاربرد آن به این شکل هست که با خواندن مداوم کدهای مربوطه و انجام تمرینات مرتبط ، آگاهی و انرژی بیشتری از کائنات برای جذب خواسته مورد نظر خود که در اینجا ایجاد شرایط و اتفاقات برای جذب ثروت و تجربه داشتن ثروت زیاد هست دریافت می کنید و می توانید این خواسته را راحتتر و سریعتر جذب و وارد زندگی خود کنید.

اما سابلیمینال که حاوی عدد ثروت و فراوانی هم باشه چیه و قرار چه کمکی به ما بکنه؟

ما با استفاده از سابلیمینال عدد ثروت و فراوانی سعی در ایجاد حالتی داریم که انگار هر لحظه هوشمندی درونی ما و تبادلات ناخودآگاه فرکانسی ما این کدها رو در کائنات زمزمه می کنن و انرژی و قدرتی فوق العاده رو به این کدها می دن تا در خدمت ما قوی ترین حالت جذب خودشون رو داشته باشن و آگاهی و ندای بزرگی رو در کائنات در مورد ایجاد اتفاق دلخواه ما به صدا در بیارن.

نتیجه گرفتن از عدد ثروت و فراوانی میلیاردی در این حالت بسیار سریعتر و قدرتمندتر و دارای اثرات و ضرب آهنگی ماندگار تر در کائنات خواهد بود.

میزان اثرگذاری عدد ثروت و فراوانی برابر است با میزان انرژی که از ناخودآگاه ما ساطع می شود چرا که محل برقراری ارتباط و تماس ما با کائنات و انرژی های جاری در آن از طریق ضمیر ناخودآگاه ماست.

وقتی که ما این کدها رو که در اینجا مثلا عدد ثروت و فراوانی هست رو تبدیل به یک تصویر تکرار شونده و یک زمزمه درونی ناخودآگاه می کنیم اون موقع هست که می تونیم روی قدرت و تاثیرگذاری این کدها حساب کنیم و نتیجه اش برامون ملموس تر باشه!

چرا که این کدها در حالت عادی قدرت و تاثیر چندانی ندارند و همین مورد هم باعث شده که یه عده اثرگذاری و قدرت این کدها رو ضعیف بدونن چون به همون شیوه و شکل نادرست و کم اثر اون ( تنها تکرار و خواندن اونها و یا بعضی مدیتیشن ها و تمرینات که معمولا هیچ سابقه ای ندارند ) از این قدرت و زبان مشترک با کائنات استفاده کردن

عدد ثروت و فراوانی

3.9/5 - (12 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

3 پاسخ
 1. مهسا گفته:

  به نظر من ثروت یک موضوع ذهنیه! و اگه ذهنت به فراوانی عادت کنه نتایجت کاملا با ادمای دوروبرت فرق خواهد کرد! بسیار دیدم مغازه دار هایی که توی یک راسته هستن و هر دو یک جنس رو میفروشن اما سر یکی شلوغه و اون یکی غاز میپرونه! و تمام غریب به اتفاق وقتی پای حرفاشون میشنی خواهی فهمید که این ثروتی که وارد زندگیشون میشه بخاطر باورهای درستشونه ! و اینکه به فراوانی باور دارن! این سابلیمینال ها عالیه! در زمینه آماده سازی ذهن برای خلق ثروت اپلیکیشنی به نام pkaso هست که میتونین سرچش کنید و ضمیر ناخودآگاهتون رو با تمرین هاش به ثروت و فراوانی عادت بدین
  با ارزوی موفقیت برای شما :)

  پاسخ
 2. کامبیز گفته:

  آلبو ساب ثروت رو گرفتم دیروز از دیروز تاحالا یه چیزای جدیدی حس می کنم فک کنم قوی باشه . راستی کسی در کنارش آلبوم ثرو ت رو هم استفاده می کنه ؟

  پاسخ
 3. احمد گفته:

  آلبوم ساب ثروت رو گرفتم دیروز از دیروز تاحالا یه چیزای جدیدی حس می کنم فک کنم قوی باشه . ایشالا که همینطور باشه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *