فکر اقتصادی

فکر اقتصادی

در این مقاله شما را با طرز فکر اقتصادی آشنا کنیم و همچنین در اواسط صفحه شما را ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال ثروت ) که به جذب فوق العاده آسانتر و سریعتر ثروت و پول به زندگیتان با قدرت قانون جذب منجر می شود و همچنین شما را در مدار دریافت ایده ها و درک فرصتهای پولسازی عالی هدایت میکند.

با ما همراه باشید …

حتما تا به حال در اطراف خود هم آدم‌ های ثروتمند و هم فقیر را مشاهده کرده اید. افراد ثروتمند به کمک فکر اقتصادی صاحب ثروت و مقام شده اند. اغلب مردم در هنگام مشاهده آدم های ثروتمند، پیش خود فکر می کنند که یک معامله و کار بسیار پر سود و یا ارث پدری آن ها را پولدار کرده است. اما هنگامی که با این افراد صحبت می کنید، متوجه ذهن اقتصادی و طرز نگرش آن ها به پول و ثروت خواهید شد. این دسته از افراد ذهن ثروتمندی دارند و در راستای ثروتمند شدن خود، از آن استفاده می کنند.

ذهن انسان ها همواره مسائل غیرعادی و غیرمنتظره را تهدید حساب کرده و از خود واکنش محافظتی نشان می دهد. این که ذهن افراد شرایط نامطلوب را تهدید حساب کند، خوب است اما فرصت ریسک و سایر فرصت ها برای ثروتمند شدن را از ما می گیرد.

چگونه فکر اقتصادی داشته باشیم؟

برای ثروتمند شدن ابتدا باید ذهن خود را ثروتمند کنیم. ذهن ثروتمند ذهنی است که هیچ محدودیتی برای پول و ثروت در نظر نمی گیرد و همواره به دنبال بیش ترین هاست.‌ این دسته از افراد همیشه پرتوقع هستند و برای دست یابی به هدف خود، با افراد موفق و رفت و آمد می کند. افرادی که ذهن ثروتمندی دارند، برای رسیدن به ثروت و پول، با افراد با تجربه و موفق، مشورت می کند.

این افراد پس از تلاش های پی در پی و برداشتن هر گونه مانعی، به هدف خود می رسند. در مقابل این افراد، کسانی هستند که ذهن فقیری دارند. این دسته از افراد همواره برای پول و ثروت، در ذهن خود محدودیت قرار داده و ریسک پذیر نیستند. ذهن های فقیر به آن چه که دارند قتاعت می کنند و از نشست و برخاست با افراد ثروتمند و موفق نیز، دوری می کنند.

ویژگی های ذهن ثروتمند که فکر اقتصادی مناسبی دارد

افرادی که با فکر اقتصادی مسیر زندگی خود را طی می کنند، از ذهن ثروتمندی برخوردار هستند. این افراد دارای ویژگی های زیر هستند:

  • ذهن های ثروتمند پول را وسیله ای برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود می کنند. این افراد هیچ گاه پول را ابزاری کثیف نمی دانند. برای این دسته از افراد، پول نماد قدرت است و مهم نیست که از چه راهی به دست آمده باشد. پول هایی که از راه های خلاف و نامشروع به دست آمده باشند در همان راه خرج خواهند شد و پول های حلال نیز، صرف کارهای انسان دوستانه می شوند.
  • برخی از افراد با دیدن کسانی که ماشین های گران قیمت و وضع مالی خوبی دارند، فکر می کنند که از راه خلاف و دزدی به این جایگاه رسیده اند. اما حقیقت چیز دیگریست، زیرا ثروتمندان واقعی، از طریق ذهن ثروتمند خود، پولدار شده اند.
  • ذهن های ثروتمند با فکر اقتصادی پیش رفته و همواره به داشته های خود فکر می کنند. “نمی توانم” و ” نمی شود در ذهن این دسته از افراد هیچ جایی ندارد. این افراد با استفاده از فکر اقتصادی و تکرار جملات مثبت در ذهن خود، می توانند صاحب ثروت و مقاوم های والایی شوند. افرادی که ذهن ثروتمندی دارند، سخت کوش بوده و تا زمانی که به خواسته خود نرسند، دست از تلاش بر نمی دارند.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال ثروتکه برای اصلاح باورها و تفکر اقتصادی هست روی لینک سابلیمینال ثروت کلیک کنید.

همچنین یکی دیگر از آلبوم هایی که طرفداران زیادی دارد و کارکرد مشابهی با آلبوم بالا دارد آلبوم جذب پول دائمی هست که برای مشاهده آن روی لینک کد جذب پول دائمی کلیک کنید.

فکر اقتصادی

5/5 - (5 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ
  1. احمد گفته:

    آلبو ساب ثروت رو گرفتم دیروز از دیروز تاحالا یه چیزای جدیدی حس می کنم فک کنم قوی باشه . البته به نظرم تجسم قوی هم باید در کنارش باشه . هم تجسم هم کار روی افکار برای اینکه فرکانسهای ما فقط از ناخودآگاهمونه

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *