ویدئو ایا وقتی به یکی فکر میکنی اونم بهت فکر میکنه

آشنایی با آلبوم های روابط : جذب دلتنگی معشوق و پیام دادن او با آلبوم کد دلتنگی معشوق

آشنایی با آلبوم های روابط : جذب بازگشت معشوق به رابطه با آلبوم کد بازگشت معشوق

بررسی تله پاتی

در بسیاری از مواقع این اتفاق افتاده است که به طور ناخود آگاه تصویر شخصی به ذهن ما می آید، آیا تا به حال به علت این امر فکر کرده اید؟ تا به حال به این سوال پاسخ داده اید که آیا وقتی به یکی فکر میکنی اونم بهت فکر میکنه باید بگوییم که در بسیاری از موارد این تصاویر به این دلیل است که ذهن شما و فرد مقابل تلاش می کند هر دوی شما را به هم متصل کند.

در چنین مواقعی که شخصی خاص را یادآور می شویم، اشتباه ترین راه حل این است که سعی کنیم حواس خود را به سمت چیز دیگری معطوف کنیم تا تصویر محو شد، در صورتی که می توان به آسانی با یادگیری متدهای ارتباطی دو ذهن را به یکدیگر پیوند زد. ارتباط بین دو ذهن تله پاتی نامیده می شود و مطمئن باشید که کاملا درست است و حقیقت دارد.

آیا وقتی به کسی فکر می کنیم او هم به ما فکر می کند

همه می دانیم که ذهن بشر قدرت های خارق العاده ای دارد که بسیاری از آن ها هنوز به طور کامل کشف نشده اند و انسان خود به مرور زمان به آن ها پی می برد. یکی از جالب ترین قدرت های ذهن ارتباط برقرار کردن با کسی است که رابطه ای نزدیک با یکدیگر داریم، این رابطه می تواند با یک دوست، یک عاشق یا فردی از خانواده ما باشد. پس با قاطعیت می توان سوال آیا وقتی به کسی فکر می کنیم او هم به ما فکر می کند را این گونه جواب داد، بله می شود با ذهن او ارتباط برقرار کرد که او هم به ما فکر کند!

آیا وقتی به کسی فکر می کنیم او هم به ما فکر می کند
تله پاتی یا ارتباط ذهنی با فردی دیگر

چطور متوجه شویم کسی به ما فکر می کند؟

در ادامه راه هایی را بیان می کنیم که با توجه به آن ها می توانید متوجه شوید که کسی به شما فکر می کند یا خیر!

گاهی به طور کاملا اتفاقی و بدون آن که چیزی در محیط (عکسی، صدایی، نامی و…) ما را به یاد کسی بیندازد، تصویر وی در ذهن ما مجسم می شود، در چنین حالتی می توان گفت که آن شخص در حال فکر کردن به ما است و ذهنش این اخطار را می دهد. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را به طور کامل روشن کنیم.

فرض کنید شما در یک اتاق نشسته اید و نام کسی را می شنوید که هم اسم با شخص مورد نظرتان است و یاد او برای شما تداعی می شود. در چنین حالتی نمی توان گفت که شخص مذکور به شما فکر کرده است. حال فرض کنید در حال رانندگی هستید و بدون آن که به شخص یا چیز خاصی فکر کنید تصویر فرد مورد نظر در ذهن شما تجسم می شود، در چنین حالی مطمئن باشید وی در حال فکر کردن به شما است.

*

اگر زمان زیادی از ملاقات شما با شخصی می گذرد و به طور ناگهان اتفاقی یاد او به ذهن شما می آید، تردید نکنید! زمان آن رسیده که دیداری با او داشته باشید. تصور کنید اتفاقی خطرناک برای کسی رخ داده است و شما تنها کسی هستید که می توانید به او کمک کنید! آیا باز هم در کمک کردن تردید می کنید؟

اگر کسی برای شما دل تنگ شده است یا شما نسبت به کسی احساس دل تنگی می کنید، از هیچ فرصتی برای دیدار مجدد غافل نشوید. این شخص مورد نظر می تواند یک هم خون یا عشق زندگی شما باشد. مطمئن باشید که جواب سوال آیا وقتی به یکی فکر میکنی اونم بهت فکر میکنه همیشه مثبت است، پس می توانید با ارتعاشات ذهن خود با کسی که به او علاقه دارید ارتباط برقرار کنید و به خواسته های خود دست پیدا کنید.

آیا وقتی به کسی فکر می کنیم او هم به ما فکر می کند
در صورتی که به کسی فکر نمی کنیم اما ناخودآگاه تصویرش در ذهن ما مجسم میشود نشان این است که آن فرد به ما فکر میکند
4.7/5 - (9 {امتیازها})