راه های فراموشی شکست عشقی

در این مقاله قصد داریم راه های تسکین شکست عشقی را به شما معرفی نماییم در صورتی که شما هم یکی از افرادی هستید که دنبال ترمیم عواطف و احساسات زیبای خود می باشید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

رراه های فراموشی شکست عشقی عبارتند از :

سعی کنید رابطه را برای خود بازسازی نکنید

در صورتی که رابطه عشقی شما تمام شده است فکر کردن به آن رابطه ممکن است سبب شود با مرور خاطرات آن رابطه ، تمام دلایل منطقی از ذهن شما پاک شود و دوباره به فکر بازگردانی آن رابطه مسوم شده بیفتید.

کاملا طبیعی می باشد مغز شما شروع به خیال بافی نماید  پس سعی کنید زیاد خود را آزار ندهید ذهن شما سعی می کند تا رابطه عشقی شکست خورده شما را به شکل مثبت و زیبایی جلوه دهد و شما را قانع کند که آن رابطه شاید چندان هم که فکر می کنید بد نبوده است.

سعی کنید از تداعی کننده خاطرات دور باشید

یکی دیگر از راه های تسکین شکست عشقی این است که از شرایط و محیط هایی که شما را به یاد رابطه شکست خورده و طرف مقابلتان می اندازد سعی کنید به دور باشید. حتی اگر با اشخاصی دوستی مشترکی داشتید و شما را به یاد رابطه شکست خورده تان می اندازد برای مدتی دوری کنید.

راهکار شکست عشقی

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه درمان وابستگی عشقی و رهایی از آن به شکلی درونی و آسان استفاده از ابزار تلقین آن ، یا ” فایل سابلیمینال درمان وابستگی عشقی  “ است. این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی ، عاطفی و احساسی و رفتاری برای رفع حالات دلتنگی ، احساس وابستگی و پذیرا نبودن به روابط جدید ، به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود. این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است و هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

درمان وابستگی عشقی با فایل تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

تلاش کنید تا با درد ناشی از جدایی کنار بیایید

سعی نمایید تا حد ممکن خود را با شرایط جدید وفق دهید و درد ناشی از جدا شدن از  رابطه خود را به دست فراموشی بسپارید. حالت مسئولیت پذیری به خاطر رابطه شکست خورده در وجود شما ، کاملا طبیعی می باشد امکان دارد حس گیج شدن و خلا کسی را در وجود و زندگی خود احساس نمایید اما بایست امید داشته باشید که همه چیز خوب خواهد شد و تمام مسولیت تصمیم خود را بپذیرید.

اجازه ندهید نفرت جای عشق را برایتان بگیرد

بعد از مدتی از رابطه مسوم و شکست خورده ، عده ای ممکن است اعلام کنند از این رابطه دچار نفرت و کینه شده اند و به جای عشق در دل خود بذر نفرت و دشمنی با افراد را کاشته اند. این عصبانیت دلیلش هم از جانب خود است هم از جانب طرف مقابل در رابطه.

در صورتی که پس از مدتی ممکن است خودتان به اجتناب ناپذیر بودن جدایی  از این رابطه برسید این خشم و غلبه احساسات منفی بصورت طولانی مدت نخواهد بود. برای انرژی گرفتن سعی کنید تا رفتارها و کارهای مثبتی انجام دهید تا این حس کینه و نفرت فروکش و خاموش شود.

راه های فراموشی شکست عشقی

سعی کنید با افرادی که دوستتان دارند در ارتباط باشید

یکی دیگر از راه های تسکین شکست عشقی این است که شما برای فراموشی رابطه خود پس از مدتی نیاز مبرمی به ایجاد شبکه اجتماعی از دوستانی دارید که واقعا به شما علاقه مند و دوستدار شما می باشند.

منظور ما از شبکه اجتماعی دوستانه برنامه شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و شبکه های متداول دیگر نیست بلکه در ارتباط بودن با دوستان واقعی و صمیمی به اشکال متعارف و  صحیح  و به شکل های مختلف می باشد.

سعی کنید تا بیشتر با دوستان واقعی و صمیمی و اقوام خود باشید آن ها کمک خواهند کرد تا شکست عشقی شما فراموش شود و مرهمی بر آلام رابطه شما خواهند شد و با کمک این افراد خواهید توانست خودتان را پیدا کنید و بر روی پای خودتان بایستید.

سعی کنید درونیات خودتان را بنویسید

سعی کنید تمامی واقعیات درون خود را بدون خود سانسوری و در کمال صداقت به رشته تحریر بر روی کاغذ در آورید و آن چه درونتان است را بازنویسی نمایید ، برای این که به بینش عمیق و شناختی دقیق از خود برسید از قدرت شگفت آور  و اعجاب آور نوشتن استفاده کنید.

نوشتن سبب می شود تمامی احساسات نهفته در وجود خود را بصورت ناخودآگاه  به نگارش در بیاورید و کم کم از بار سنگین ته نشین شدن این احساسات منفی رهایی یابید و چون احساسات مغزی خود را تخلیه می کنید دیگر با این عمل ، حس خفگی نداشته باشید و از بار رنج  ذهنی خلاص شوید.

فهرستی از دلایل درست رها کردن رابطه خود تهیه کنید

از عالی ترین کارهایی که می شود انجام دهید این است که یک فهرست برای تمامی دلایلی که به شما میگویند باید از رابطه خود خارج میشدید و بهترین کار را انجام داده اید تهیه کنید و برای خود علایم هشداری تهیه کنید.

کاملا با صراحت تمامی دلایلی که مناسب میدانستید که رابطه خود را ترک کنید را بنویسید از این شیوه زمانی که دلتان برای عشقتان پر می کشد می توانید خصوصا استفاده کنید این یکی از موثرترین  راه های تسکین شکست عشقی  می باشد.

راه های فراموشی شکست عشقی

دکور اتاق و وسایل شخصی خود را تغییر دهید

بهتر است بدانید یک جدایی می تواند شروع یک رابطه جدید و موفق نیز باشد توصیه می کنیم که دکوراسیون اتاق خود و لوازم شخصی خود را تغییر دهید تا جایی برای برای موارد جدید و نو بوجود بیاورید ، کهنگی و آشفتگی و عصبانیت می تواند شما را دچار فرسودگی کند سعی کنید احساسات خودتان را هم نو نمایید و شادابی و طراوت به آن ببخشید.

احساسات منفی فقط استرس و اضطراب شما را افزایش خواهند داد زمانی که احساسات مثبت و جدیدی در خود بوجود بیاورید ذهن پذیرای این می شود تا خود را از احساسات درد و جدایی رابطه رها کند.

موسیقی های آرامش بخش را جایگزین کنید

موسیقی های غمگین را رها کنید و آن ها را با موسیقی های آرامش بخش و شاد جایگزین کنید موسیقی غمگین شما را در فضای غم و یاس فرو می برند. آهنگ های شاد و آرامش بخش سبب می شوند ذهن شما احیا شود و کم کم احساسات منفی و غم رابطه فراموش شوند.

راه های فراموشی شکست عشقی

دور ریختن تمامی تداعی کننده ها

برای این که تمامی خاطرات و انرژی های منفی رابطه خود و خاطرات آن را فراموش کنید بهتر است تمامی بوها ، موسیقی ها ، صداها ، تصاویر و لوازم و …. را که موجب یادآوری شما به آن شخص و رابطه می شود را دور بریزید .

صرف کردن زمان برای تفریح و شادی با دوستان صمیمی و اقوام

از دیگر راه های تسکین شکست عشقی این است که زمانی را برای شادی کردن و حتی بودن در کنار دوستان صمیمی و گردش و مسافرت برای فراموش کردن رابطه خود سپری کنید ، بهترین انتقام برای شکست عشقی این است که سعی کنید خوب و زیبا زندگی کنید و بهترین زندگی خوب و شاد و صحیح را برای خود بسازید.

سخن پایانی

در پایان این مقاله امیدوارم که از مطالب این مقاله لذت برده باشید و راه های تسکین شکست عشقی  را در زندگی خود پیاده کنید و نتایج آن را در صورت نیاز با ما به اشتراک بگذارید موفق و شاد باشید.

3/5 - (2 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *